Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
Czytali temat:
(3013 niezalogowanych)
476 Postów
zdzi ra
(zdzira)
Wyjadacz
Dopoki norweskie bydlo,wykancza sie miedzy soba,nie widze problemu!
Im mniej norwegow w norwegii,tym wiekszy spokoj i porzadek!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Policjanci ruszyli w pościg za BMW po tym, jak kierowca nie zatrzymał się do kontroli i próbował przejechać jednego z funkcjonariuszy. Po zatrzymaniu auta okazało się, że kierowca i pasażer mieli po blisko trzy promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Do zdarzenia doszło w Iławie (woj. warmińsko-mazurskie). O "prawie 6 promilach w BMW" poinformował na Kontakt 24 jeden z internautów.
kontakt24.tvn24.pl/temat,jedzie-od-krawe...,html?categoryId=496
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
Zmarla ranna kobieta - 3 ofiara pijanej lajzy motorniczego. Dziewiaty dzien nowego roku i 11 ofiar pijanej zarazy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Kierowcę autobusu, który "wydmuchał" 1,5 promila alkoholu, zatrzymano w Bolesławiu koło Olkusza. Mężczyzna wpadł podczas rutynowej kontroli, jaką przeprowadzali funkcjonariusze w ramach akcji „Trzeźwy poranek”.

Pijanego kierowcę autobusu zatrzymała we wtorek rano olkuska policja.


- Mężczyzna miał 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Autobusem jechało prawie 30 osób – relacjonuje Mariusz Ciarka z małopolskiej policji.

Sprawa 62-letniego mieszkańca Olkusza trafi do sądu. - Mężczyźnie już zatrzymano prawo jazdy, grozi mu też do 2 lat więzienia i do 10 lat zakazu prowadzenia pojazdów - podsumowuje Ciarka.
www.tvn24.pl/krakow,50/pijany-kierowca-a...-30-osob,385373.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
cos wam alkochol zabil szare komurki i na oczy wam sie rzucilo
nawet piszecie nie w temacie
juz 3 dni
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Aktualizacja 8 stycznia godz. 1:50

22-letni kierowca seata jadący ulicą Hutniczą nie zatrzymał się do policyjnej kontroli i zaczął uciekać. W pobliżu skrzyżowania z ulicą Pucką, mężczyzna stracił panowanie nad samochodem, zjechał na przeciwległy pas i zderzył się z jaguarem. Do wypadku doszło we wtorek przed godziną 23:00.

Kierowca jaguara zginął na miejscu. Kierowca seata i dwie jego pasażerki zostały ranne. Okazało się, że mężczyzna, który najprawdopodobniej chciał uniknąć policyjnej kontroli, miał w wydychanym powietrzu prawie 1,8 promila alkoholu. Nie miał też prawa jazdy.
www.radiogdansk.pl/index.php/wydarzenia/...ela-jedna-osoba.html
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Systemu Ewidencji Wypadków i Kolizji (SEWiK) na styczeń 2014: Nietrzeźwi kierowcy uczestnicy kolizji 8667 oraz nietrzeźwi kierowcy sprawcy kolizji: 7856. Liczba wszystkich kolizji 353 tys.

Czyli nietrzeźwi odpowiadają za 2.2% kolizji na drogach! W 52% przypadków są ofiarami trzeźwych sprawców. Dane szokujące.
Oznacza to, że mimo garstki kompletnie pijanych kierowców (o których słyszy się w mediach) olbrzymia większość z <0.5 i <0.8 promila jeździ o wiele bezpieczniej od kierowców trzeźwych stąd wszyscy nietrzeźwi razem, co kuriozalne!, jeżdżą bezpieczniej od kierowców trzeźwych!

Mam więc propozycję: Może by tak przestać pastwić się nad ludźmi z <0.5 albo <0.8 promila w końcu? Skoro jeżdżą lepiej jak trzeźwi!

Z wyżej opisaną bezpieczniejszą jazdę z 0.8 promila (w niektórych krajach UE 0.8 promila jest dopuszczalne) w Polsce za to grozi 2 lata więzienia i utrata prawa jazdy na 10 lat.

Czy organizmy Francuzów czy Anglików są inne niż Polaków???
motoryzacja.interia.pl/raport/pijani/o-p...n=wyrzucenie_z_ramki

Polscy kierowcy najtrzeźwiejsi w Europie - badanie SARTRE - Drinking and driving - European Commission ec.europa.eu/transport/road_safety/speci...king_and_driving.htm

We Francji aż w 40% wypadków śmiertelnych biorą udział nietrzeźwi kierowcy - czyli kilka razy, niemal rząd wielkości więcej niż w Polsce... I my narzekamy na plagę nietrzeźwych? www.rp.pl/artykul/1077591.html

Zobacz więcej na: www.wykop.pl/ramka/1812434/napisalem-do-...-ofiarami-trzezwych/
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Wjechał w pieszych na pasach. Uciekł z miejsca wypadku

Prawie 2 promile alkoholu miał w organizmie 32-latek, który potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych w Aleksandrowie Kujawskim niedaleko Torunia. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, ale szybko wpadł w ręce policji.


Czytaj więcej na raportdrogowy.interia.pl/raport-pijani-n...p;utm_campaign=other
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
i tak 98% wypadkow powoduja trzezwi kierowcy
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
trzeźwa, czy pijana zaraza i tak głównie rozjeżdża przechodniów na zebrach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok